O nás

Organizátorom zájazdov na turnaj Audi Cup je cestovná kancelária Futbalovysen.sk s pobočkami v Trenčíne a Bratislave - Dúbravke. Na slovenskom trhu púsobíme od roku 2012. Za túto dobu sme splnili futbalové sny tisíckam klientov na európskych a svetových futbalových zápasoch.

Našim cieľom je, aby bol každý zájazd jedinečný a neopakovateľný. Aby sa klienti cítili tak, ako by sme sa na futbale chceli cítiť my. Riadime sa heslom "Go the extra mile" - Dať zákaznikovi viac, za čo reálne zaplatil. Vy sa nemusíte o nič starať, my všetko zariadime za Vás.

Po úspešných zájazdov na bienálny turnaj Audi Cup v rokoch 2013 a 2015 sa aj tentokrát tešíme na všetkých klientov, ktorí s nami pocestujú do Mníchova splniť si svoje futbalové sny a prežijú nezabudnuteľný deň v bavorskej metropole.

Cestovná kancelária je poistená voči úpadku v cestovnej poisťovni UNION – poistná zmluva č. 24-6354. Toto zákonné poistenie je zárukou istoty a bezpečnosti Vami vynaložených finančných prostriedkov na dovolenku. Aktuálny garančný list nájdete v Obchodných podmienkach